O nas
Rekrutacja 2021/2022
Projekty
Fotogalerie
Programy i plany nauczania
Dokumenty szkolne
Podstawa Programowa
Materiały dla uczniów
Kursy KKZ
Internat
Różne
Egzaminy_statystyki
Archiwum

Kalendarz Imprez i Uroczystości Szkolnych w ZST Sienno w roku szkolnym 2020/2021

Termin

Nazwa imprezy

Odpowiedzialni

 

 

 

 

WRZESIEŃ

Inauguracja roku szkolnego.

Dyrekcja szkoły

Wychowawcy klas

Integracja klas pierwszych.

Wychowawcy klas pierwszych

Giełda używanych podręczników

Biblioteka szkolna

Wycieczka dydaktyczna na „ Wystawę maszyn rolniczych”

Bednary/Poznań.

Pan Leszek Kaczor

Pan Robert Szpunar

Pan Marcin Walerowicz

Dzień Chłopaka

Samorząd Uczniowski

Inauguracja konkursu czytelniczego

Pani Lidia Niedziela

Pani Anna Chruściel

Spotkanie z Rodzicami  klas pierwszych i maturalnych oraz               

    z zarządem RR

Wychowawcy klas pierwszych              

i czwartych

Dyrekcja szkoły

 

PAŹDZIERNIK

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wraz ze ślubowaniem klas pierwszych.

Samorząd Uczniowski

Pani Anna Bartnik Ziębora

Pan Piotr Misztal

Wychowawcy klas pierwszych

Samorząd Uczniowski

Dzień Papieski.

Pani Krystyna Wnuk

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

Pan Jarosław Woźniak

Olimpiada logistyczna etap szkolny

Pani Ewelina Niziałek

Pani Kamila Kurek

Pan Janusz Tomasik

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej           o ubezpieczeniach społecznych” etap szkolny

Pani Anna Kapciak                       

Pani Ewelina Niziałek                    

Pani Kamila Kurek                    

Pani Lidia Niedziela

 

LISTOPAD

 

 

 

Porządkujemy  groby nauczycieli                 i pomnik koło kościoła parafialnego

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

Pani Anna Bartnik Ziębora

Pan Piotr Misztal

Akademia z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości  11 listopada.

Pani Anna Bartnik Ziębora

Pan Piotr Misztal

Pani Wioletta Surowiecka

Wychowawcy klas

Inauguracja Konkursu wiedzy biblijnej

Pani Krystyna Wnuk

Wywiadówka śródsemestralna

Dyrekcja szkoły

Wychowawcy i nauczyciele

Pedagog szkolny

Dyskoteka andrzejkowa

 

 

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

Wychowawcy internatu

 

GRUDZIEŃ

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Pani Aneta Osuch 

Pani Małgorzata Burek                      

 Pan Jarosław Woźniak

Tydzień Wiedzy o Języku Ojczystym

„Dzień z literaturą patriotyczną”

Biblioteka szkolna

Pani Bogusława Mosiołek

Pani Wioletta Surowiecka

Pani Lidia Woźniak

Dzień meksykański, grecki, irlandzki.

Pani Anna Bartnik Ziębora

Pani Ewa Deńca

Mikołajki – wolontariat

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

Pani Wioletta Surowiecka

Szlachetna Paczka - wolontariat

Pani Wioletta Surowiecka

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

Wigilia szkolna i spotkania wigilijne             w klasach.

 

Pani Krystyna Wnuk

Wychowawcy klas

Wychowawcy internatu

Samorząd Uczniowski

 

 

Styczeń

Studniówka klasa maturalna.

 

Pani Emilia Ryk

Rada Rodziców

Apel podsumowujący efekty pracy szkoły za I półrocze 2020/2021.

Dyrekcja szkoły

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

Wywiadówka semestralna.

 

 

Dyrekcja szkoły

Wychowawcy klas

Nauczyciele uczący

Pedagog szkolny

 

 

Luty

Walentynki – Miłość ponad wszystko

Samorząd szkolny

Wychowawcy klas

Spotkanie z ciekawą postacią świata nauki, polityki, filmu, książki.

 

Dyrekcja Szkoły

Tydzień Promocji Zdrowia

Pani Joanna Kmieć

Wychowawcy klas

 

 

 

 

 

Marzec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs matematyczny i olimpiady wiedzy samochodowej.

 

Pani Elżbieta Siwierska

Pani Anna Kapciak

Pan Marek Gałęza

Pan Robert Szpunar

 

Dzień Kobiet

Pan Dariusz Niebrzydowski

Pan Jarosław Bogdański

Rekolekcje Wielkopostne

Pani Krystyna Wnuk

Wychowawcy klas

Powitanie wiosny – wycieczki, kino.

Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

Dzień Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych

Dyrekcja szkoły

Samorząd uczniowski

„Niezłomni niepokorni, wyklęci” szkolny konkurs pieśni patriotycznej.

Pani Ewelina Niziałek

Samorząd uczniowski

Dzień Patrona Szkoły                                  Ks.  mjr Stanisława Domańskiego.

 

Dyrekcja szkoły

Pani Agnieszka Ornatowska

Pani Anna Chruściel

Wychowawcy klas

Pani Krystyna Wnuk

KWIECIEŃ

Wyjazd maturzystów do Częstochowy.

Pani Krystyna Wnuk

Pani Emilia Ryk

„ Katyń ocalić od zapomnienia”

Ogólnopolski Program Edukacyjny

Wychowawcy klas

Pani Anna Chruściel

Samorząd Uczniowski

Wywiadówka semestralna

Dyrekcja szkoły

Wychowawcy i nauczyciele

Pedagog szkolny

Pożegnanie klas maturalnych.

Pani Aneta Osuch

Samorząd uczniowski

Olimpiada języka angielskiego – Kultura krajów anglosaskich

 

Pani Ewa Deńca

Pani Anna Bartnik Ziębora

Akcja Krwiodawstwa Krew Darem Życia

Pani Aneta Osuch

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

 

Maj

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Pani Ewa Deńca

Pani Kamila Kurek

2 Maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – akcja „ Dołącz do nas – wywieś flagę”

Wychowawcy

Nauczyciele

Dzień Otwarty Szkoły.

Dyrekcja szkoły

Wychowawcy

Zespół ds. promocji szkoły i n-le                

Dzień Bezpiecznego Internetu

Pani Anna Szczyglińska

Bieg Uliczny Szkoły

Pan Jarosław Woźniak

Pani Aneta Osuch

Pani Małgorzata Burek

Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego.

 

Pani Lidia Niedziela

Pani Anna Chruściel

Dzień Sportu Szkolnego.

 

Pan Jarosław Woźniak

Pani Aneta Osuch

Pani Małgorzata Burek

 

CZERWIEC

Tydzień wiedzy o języku ojczystym

Pani Bogusława Mosiołek

Pani Agnieszka Ornatowska

Pani Lidia Woźniak

Biblioteka szkolna

Rajd rowerowy

Wychowawcy klas

Pan Dariusz Niebrzydowski

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Wychowawcy klas

Dyrekcja szkoły

 

 

 

BIP

 

Zdjęcia do dokumentów online

Centrum Edukacji Technicznej Hass

Prezentacje

 

Prezentacja szkoły

Dane adresowe

 

Zespół Szkół Technicznych
ul. Szkolna 41
27-350 Sienno

telefon_13


tel. 48 37 86 028

EMAIL36
Wskazówki dojazdu

anons
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )