O nas
Rekrutacja 2019/2020
Fotogalerie
Projekty Unijne
Wydarzenia
Programy i plany nauczania
Dokumenty szkolne
Podstawa Programowa
Materiały dla uczniów
Internat
Różne
Matura

 

 

 


 

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2017

 


 

 

W piątek – 28 kwietnia 2017 roku – w ZSP w Siennie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych.

Tegoroczni maturzyści nieodwracalnie zakończyli naukę w naszej szkole.

Dyrektor Szkoły przypomniał najważniejsze osiągnięcia i wydarzenia w bieżącym roku szkolnym. Wystąpienie zawierało wiele ciepłych słów i wskazówek dla tegorocznych maturzystów. Abiturienci, którzy wyróżnili się doskonałymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa i nagrody za wypracowane osiągnięcia.

"Drodzy Absolwenci!

Wszystko ma swój początek i ma swój koniec. Dziś stanęliście na drugim brzegu i wielu z Was nie wierzy, że ten most już za Wami. Jeszcze niedawno każde 45 minut lekcji zdawało się wiecznością, ale tak naprawdę 4 lata w technikum minęły jak jedna chwila. Wkraczacie już w dorosłe życie. Skończyły się sprawdziany, oceny wpisywane do dziennika i wywiadówki" – mówili podczas uroczystość uczniowie młodszych klas.

Zgodnie z tradycją szkoły absolwenci byli żegnani przez koleżanki i kolegów z klasy trzeciej. Przygotowany przez uczniów program artystyczny rozbawił do łez zarówno zgromadzoną młodzież, jak i grono pedagogiczne. Trzecioklasiści postarali się, aby ten dzień był dla tegorocznych abiturientów radosny, choć nie bez wzruszeń.

Absolwenci za kilka dni zasiądą jeszcze razem do egzaminu maturalnego. A potem ich drogi mogą rozejść się na zawsze. Abiturienci nie zapomną trudów, wyrzeczeń, ale także pięknych chwil i niepowtarzalnej atmosfery swojej kochanej szkoły.

Wszystkim maturzystom życzymy jak najlepiej zdanych egzaminów i wielu sukcesów w dorosłym życiu.

Agnieszka Ornatowska

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )