O nas
Rekrutacja 2019/2020
Fotogalerie
Projekty Unijne
Wydarzenia
Programy i plany nauczania
Dokumenty szkolne
Podstawa Programowa
Materiały dla uczniów
Internat
Różne
Matura

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

 

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Siennie to czas szczególny. Wdzięczni uczniowie kierują do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły serdeczne życzenia sukcesów w pracy, pomyślności w życiu osobistym, cierpliwości i satysfakcji z własnych dokonań.

 

Z tej okazji 13 października 2016r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Prowadzący imprezę powitali w imieniu uczniów wszystkich, którzy przybyli, aby wspólnie świętować Dzień Edukacji Narodowej. Wśród gości znaleźli się m.in.: Starosta Lipski Roman Ochyński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Mariola Szczyglińska.

 

Miłym momentem tego spotkania były przemówienia dyrektora oraz gości, którzy przekazali nauczycielom wyrazy wdzięczności i podziękowania za codzienną pracę oraz trud i poświęcenie.

W tym uroczystym dniu przedstawiciele klas I ślubowali na sztandar szkoły – być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę. Nasza placówka oświatowa wzbogaciła się o nowych uczniów – w czterech klasach technikalnych: technik pojazdów samochodowych, technik mechanik – specjalność CNC, technik logistyk i technik budownictwa. W ten to symboliczny sposób nowi uczniowie zostali włączeni do społeczności szkolnej ZSP w Siennie.

 

Po części oficjalnej nadszedł czas na kolorową część artystyczną. Uczniowie pod opieką pani Bogusławy Mosiołek i pani Agnieszki Ornatowskiej przygotowali przedstawienie.

Agnieszka Ornatowska

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )