O nas
Rekrutacja 2021/2022
Projekty
Fotogalerie
Programy i plany nauczania
Dokumenty szkolne
Podstawa Programowa
Materiały dla uczniów
Kursy KKZ
Internat
Różne
Egzaminy_statystyki
Archiwum

      W ZSP w Siennie od 27.11.2014r do 08.12.2014r. realizowany był „Kurs zakładania gospodarstwa agroturystycznego”  
w ramach projektu z  Działania 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego pod nazwą „Klucz do kariery”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

    Wykładowca przedstawił główne zagadnienia związane z zakładaniem gospodarstwa agroturystycznego. Na pierwszym spotkaniu zapoznał uczniów z podstawowymi warunkami prawno-ekonomicznymi wyżej wymienionej działalności. Przedstawił przykładowy biznes plan w celu złożenia agroturystyki. Potem uczestnicy pisali własne. Koncepcji  i pomysłów było wiele. Tematem spotkań było: promocja własnego gospodarstwa, sprzedaż oferty agroturystyki, przyjmowanie i obsługa gości podczas pobytu  wczasowego w danym obiekcie.

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

             W czasie ferii w okresie  24.01 2015- 30.01.2015  uczniowie odbyli  praktykę w zawodzie zarządca  gospodarstwa agroturystycznego w  ramach projektu „Klucz do kariery” w Gliczarowie Górnym w Gospodarstwie Agroturystycznym wynajem pokoi
i żywienie Maria i Franciszek Tylka.

             Uczestnicy zdobywali praktyczne umiejętności w prowadzeniu Gospodarstwa Agroturystycznego, poruszone były następujące zagadnienia: organizacja pracy, zasady utrzymania porządku i czystości, planowanie usług agroturystycznych i opracowywanie materiałów promocyjnych, zasady organizacji stanowisk prac, procedura rezerwacji usług, zasady racjonalnego żywienia, układania jadłospisu i obsługa agroturysty.

 

 

 

       

BIP

 

Zdjęcia do dokumentów online

Centrum Edukacji Technicznej Hass

Prezentacje

 

Prezentacja szkoły

Dane adresowe

 

Zespół Szkół Technicznych
ul. Szkolna 41
27-350 Sienno

telefon_13


tel. 48 37 86 028

EMAIL36
Wskazówki dojazdu

anons
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )