O nas
Rekrutacja 2021/2022
Projekty
Fotogalerie
Programy i plany nauczania
Dokumenty szkolne
Podstawa Programowa
Materiały dla uczniów
Kursy KKZ
Internat
Różne
Egzaminy_statystyki
Archiwum

 

 

           W dniu czerwcu 2014r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych rozpoczęły się zajęcia  z doradztwa zawodowego dla 25 uczestników, oraz zajęcia z opieki pedagogiczno-psychologicznej dla 10 uczestników projektu „Klucz do kariery” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajęcia z doradztwa zawodowego dały uczniom wsparcie w planowaniu własnej kariery edukacyjnej i zawodowej, zwiększając szanse na wejście na rynek pracy, zostały także omówione kwalifikacje zawodowe wymagane na konkretnych stanowiskach pracy. Dla każdego uczestnika  został  opracowany  indywidualny plan działania. W ramach opieki pedagogiczno – psychologicznej psycholog przeciw działał  uzależnieniom i patologiom.

           W ramach zajęć  uczestnicy zajęć z doradztwa zawodowego wyjeżdżali na uczelnie wyższe do Lublina, Krakowa i Warszawy, na każdym wyjeździe był zapewniony transport, opieka dwóch nauczycieli oraz posiłki. Celem realizacji spotkań było umożliwienie uczniom zdobycia informacji na temat możliwości dalszego kształcenia, wyboru kierunku studiów oraz uczelni, a w konsekwencji uzyskanie wyższego wykształcenia oraz podwyższenie kwalifikacji związanych z potrzebami rynku pracy.

Zrealizowano  także 3-godzinne spotkanie z trzema Przedsiębiorcami. Celem realizacji spotkania było umożliwienie uczniom zdobycia informacji na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz wymagań odnośnie zatrudniania pracowników 

 

 

                

 

 

BIP

 

Zdjęcia do dokumentów online

Centrum Edukacji Technicznej Hass

Prezentacje

 

Prezentacja szkoły

Dane adresowe

 

Zespół Szkół Technicznych
ul. Szkolna 41
27-350 Sienno

telefon_13


tel. 48 37 86 028

EMAIL36
Wskazówki dojazdu

anons
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )